OFERTA INS-POŻ

Naszym celem jest dostosowanie takiego systemu zabezpieczenia przeciwpożarowego, by przede wszystkim było ono skuteczne, bezpieczne, ekologiczne i nowoczesne.

SPRZĘT I USŁUGI PPOŻ.

W ramach jednorazowego świadczenia lub stałej współpracy INS-POŻ świadczy usługi kompleksowego wyposażania obiektów w sprzęt przeciwpożarowy i oznakowanie, zapewniając również późniejszy serwis (przeglądy okresowe gaśnic, systemów gaszenia, badania hydrantów i in.).

F-GAZY

INS-POŻ specjalizuje się w dostawie i montażu systemów "czystego" gaszenia dla pomieszczeń technicznych np. serwerowni. Pracownicy INS-POŻ posiadają wymagane prawem uprawnienia do instalacji i konserwacji SUG na f-gazy (np. FM-200).

JAKOŚĆ

Priorytetem INS-POŻ jest jakość za rozsądną cenę. Dobrze wynegocjowane warunki handlowe zapewniają Spółce konkurencyjność cenową wobec podobnych rozwiązań na rynku, gwarantując Klientom INS-POŻ szybki zwrot z poniesionych inwestycji.

O INS-POŻ

O INS-POŻ

Spółka INS-POŻ funkcjonuje w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych od 2010r. W tworzeniu i wykonawstwie opiera się na najlepszych dostępnych wzorcach, korzystając z technologii oferowanych przez m.in. Satel, Mercor, D+H, Polan-Alfa, Siemens, DSC, Optex, Pelco, Novus, EverFocus, GeoVision, HiCap, Bosch, Ded.Micros, Fujinon, Aritech. Kompleksowa oferta firmy obejmuje wiele wariantów wyposażenia i sposobów ochrony ppoż. ludzi, pomieszczeń i obiektów. Gama oferowanych usług i urządzeń jest bardzo duża, od sprzedaży gaśnic, przez wszelkiego rodzaju przeglądy okresowe sprzętu ppoż. aż po montaż systemów automatycznego gaszenia na f-gazy.

EKIPA

Mówimy o sobie „Fachowcy”. Mamy wiedzę, doświadczenie i lubimy swoją pracę. Działamy na rynku zabezpieczeń przeciwpożarowych, świadcząc usługi z zakresu standardowej ochrony przeciwpożarowej przedsiębiorstw (przeglądy i remonty sprzętu ppoż., oznakowanie, szkolenia, BHP, instrukcje) oraz wykonując zlecenia dedykowane konkretnym potrzebom (ochrona ppoż. pomieszczeń serwerowych, pojazdów, nastawni dysponujących, pomieszczeń/kontenerów sterowania ruchem kolejowym, rozdzielni elektrycznych).
Marek Zarembski
Marek Zarembski
Zarząd
Darek Ekwiński
Darek Ekwiński
Sprzedaż

REFERENCJE

Dziękujemy za słowa uznania.

Tak, potrzebuję wyceny automatycznego systemu gaszenia dla serwerowni

ZAKRES USŁUG